Gesmoorde stemmen

GESMOORDE STEMMEN: deel 10

Judith Toff
(Veendam, 13-7-1907 – Sobibór, 4-6-1943)
deel 3: 1938-1943

Gesmoorde stemmen, Nieuwe Reportage Read more

GESMOORDE STEMMEN: deel 9

Judith Toff
(Veendam, 13-7-1907 – Sobibór, 4-6-1943)
deel 2: 1937

Gesmoorde stemmen, Nieuwe Reportage Read more

GESMOORDE STEMMEN: deel 8

Judith Toff
(Veendam, 13-7-1907 – Sobibór, 4-6-1943)
deel 1: 1907-1936

Gesmoorde stemmen Read more

GESMOORDE STEMMEN: deel 7

Michel Gobets
(Amsterdam, 21-5-1905 – Dachau, 20-4-1945)
deel 4: 1940-1945

Gesmoorde stemmen, Nieuwe Reportage Read more

GESMOORDE STEMMEN: deel 6

Michel Gobets
(Amsterdam, 21-5-1905 – Dachau, 20-4-1945)
deel 3: 1937-1940

Gesmoorde stemmen, Home Read more

GESMOORDE STEMMEN: deel 5

Michel Gobets
(Amsterdam, 21-5-1905 – Dachau, 20-4-1945)
deel 2: 1934-1936

Gesmoorde stemmen, Home Read more

GESMOORDE STEMMEN: deel 4

Michel Gobets
(Amsterdam, 21-5-1905 – Dachau, 20-4-1945)
deel 1: 1905-1933

Gesmoorde stemmen, Home Read more

GESMOORDE STEMMEN: deel 3

Frida Weber (Krakau, 16-11-1890 – Auschwitz, 29-1-1943)
Wilhelm Guttmann (Berlijn, 1-1-1886 – Berlijn 8-2-1941)
Mia Werber (Wenen, 10-11-1876 – Theresienstadt, 1943)
Louis Treumann (Wenen, 1-3-1872 – Theresienstadt, 5-3-1943)

Gesmoorde stemmen, Home Read more

GESMOORDE STEMMEN: deel 2

Magda Spiegel (Praag, 3-11-1887 – Auschwitz, 19-10-1944)
Gerson Sirota (Odessa, 1874 – Warschau, 1943)
Rudolf Bandler (Rumburk, 5-3-1878 – Łódź, 1943)
Joseph Schmidt (Davideny, 4-3-1904 – Gyrenbad, 16-11-1942)
Therese Rothauser (Boedapest, 10-6-1865 – Auschwitz, 1942 / Theresienstadt, 4-1943)

Gesmoorde stemmen, Home Read more

GESMOORDE STEMMEN: deel 1

Ottilie Metzger (Frankfurt, 15-7-1878 – Auschwitz, 2-1943)
Grete Forst (Wenen, 18-8-1878 – Minsk, 1-6-1942)
Juan Luria (Warschau, 20-12-1862 – Sobibor 21-5-1943)
Henriette Gottlieb (Berlijn, 1-6-1884 – Łódź 2-1-1942)
Theodore Ritch (Odessa, 1894 – Polen, 1943)
Richard Breitenfeld (Reichenburg, 13-10-1869 – Theresienstadt, 16-12-1942)

Gesmoorde stemmen, Home Read more