Agenda

november 2017

1-11 Martijn Cornet (Krušina) in Smetana – Prodaná Nevěsta in Essen
(overige voorstellingen alternerend met Peter Paul 8, 18-11; 16, 22-12; 14, 18-1)

3-11 Bart Driessen (Sarastro/Zweiter Geharnischter) in Mozart – Die Zauberflöte in Erfurt
(overige voorstellingen 19, 26-11; 8, 26-12; 3, 21, 31-3)

4-11 Martijn Cornet (Marullo) in Verdi – Rigoletto in Essen
(laatste voorstelling 19-11)

4-11 Martin-Jan Nijhof (Colline) in Puccini – La Bohème in Dresden
(overige voorstellingen 28-11; 18-12; 19-1)

4-11 Wiard Witholt (Ottokar) in Weber – Der Freischütz in Augsburg
(overige voorstellingen 11, 12, 22, 25-11; 2, 15, 17, 26-12; 6, 21, 27-1; 10-2)

5-11 Kelly God (Senta) in Wagner – Der fliegende Holländer in Hannover
(overige voorstellingen 14, 23-11)

5-11 Mark Omvlee (Monostatos) in Mozart – Die Zauberflöte
(overige voorstellingen Limoges 7, 9, 11-11; Caen 3, 5, 7, 9-12)

5-11 Karin Strobos (Hänsel) in Humperdinck – Hänsel und Gretel in Essen
(overige voorstellingen alternerend met Liliana Sofia Ferreira de Sousa 12, 24-11; 3, 6, 10, 23, 25-12; 7-1)

10-11 Massenet – Werther bij Opera Zuid met Florieke Beelen (Charlotte)
(overige voorstellingen t/m 7-12)

11-11 Martijn Cornet (Papageno) in Mozart – Die Zauberflöte in Essen
(overige voorstellingen 26-11; 9-12)

16-11 Zemlinsky – Eine florentinische Tragödie / Puccini – Gianni Schicchi bij DNO
(overige voorstellingen 14, 16, 19m, 21, 24, 26m, 28-11)
(zie Opera Recensie)

16-11 Donizetti – La Favorite bij Koninklijke Opera van Wallonië te Luik
(overige voorstellingen 19m, 22, 25, 28-11)

17-11 Donizetti – Le Duc d’Albe bij de Opera Vlaanderen te Gent
(overige voorstellingen 21, 25, 29-11; 3m, 6-12)

18-11 Annemarie Kremer (titelrol) in R. Strauss – Salome in Hannover
(overige voorstellingen 22-11; 1, 10, 13, 22-12; 7m-1; 3-2)

20-11 Martin-Jan Nijhof (Sprecher) in Mozart – Die Zauberflöte in Dresden
(overige voorstellingen 23-11; 2-12; 9, 17, 25-2; 4-3)

20-11 Nico Wouterse (Schaunard) in Puccini – La Bohème in Koblenz
(overige voorstellingen 28-11; 10, 21, 28-12)

22-11 Verdi – La Traviata door Charkov Staats Opera Theater
(overige voorstellingen t/m 2-12)

26-11 Barbara Haveman (Elena) in Verdi – I Vespri Siciliani in Frankfurt
(overige voorstellingen 30-11; 3, 9, 16-12)

28-11 Peter Gijsbertsen (Alfredo) in Verdi – La Traviata bij de Scottish Opera
(overige voorstellingen 30-11; 2-12)

29-11 Tim Kuypers (Mathieu) in Giordano – Andrea Chénier in München
(overige voorstellingen 2, 5, 8-12)

december 2017

1-12 Puccini – La Bohème bij DNO met Thomas Oliemans (Schaunard)
(overige voorstellingen 3m, 6, 10m, 13, 16, 19, 21, 26, 29-12)
(zie Discografie)

(zie Opera Recensie 2014)

2-12 Annemarie Kremer (titelrol) in Puccini – Tosca in Leipzig
(laatste voorstelling alternerend met Karine Babajanyan 26-1)

2-12 Frank Dolphin Wong (Albert) in Massenet – Werther in Bielefeld
(overige voorstellingen 8, 15, 29-12; 23, 27-1; 1-2; 18m-3)

2-12 Nico Wouterse (Scarpia) in Puccini – Tosca in Koblenz
(overige voorstellingen 18, 25-12)

8-12 Poulenc – Dialogues des Carmélites bij de Munt Schouwburg Brussel
(overige voorstellingen 10m, 12, 14, 15, 17m, 19, 20, 22, 23-12)
(zie Discografie)

8-12 Martijn Cornet (Schaunard) in Puccini – La Bohème in Essen
(overige voorstellingen 26-12; 5-1)

10-12 Kelly God (Gertrud) in Humperdinck – Hänsel und Gretel in Hannover
(overige voorstellingen 12, 14, 15, 17, 18, 25, 30-12)

10-12 Judith van Wanroij (titelrol) in Lully – Alceste bij Opéra Royal de Versailles

13-12 Verdi – Falstaff bij Opera Vlaanderen
(overige voorstellingen Antwerpen 15, 17m, 19, 21, 23, 27, 29, 31-12; Gent 10, 12, 14m, 16, 18, 20-1)
(zie Discografie)

17-12 Deirdre Angenent (Gertrud) in Humperdinck – Hänsel und Gretel in Nancy
(overige voorstellingen 19, 22, 26, 27-12)

17-12 Eva-Maria Westbroek (Giorgetta) in Puccini – Il Tabarro (regie Lotte de Beer) in München
(overige voorstellingen 20, 23m, 27, 30-12; 1m-1)

21-12 Verdi – Rigoletto bij Koninklijke Opera van Wallonië te Luik
(overige voorstellingen 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31-12; 2, 6-1)
(zie Discografie)

31-12 Martijn Cornet (Dr. Falke) in Johann Strauss – Die Fledermaus in Essen
(overige voorstellingen 6, 21-1; 11-2)

31-12 Karin Strobos (Orlofsky) in Johann Strauss – Die Fledermaus in Essen
(overige voorstellingen 6, 21-1; 11-2)